412

حوادث عجیب تاریخ فوتبال؛ سپ مایر و چاقوهای چرخان!

دوشنبه 26 تیر 1396، 11:24 ب.ظ ، 2 ماه و 8 روز 19 ساعت و 57 دقیقه قبل

داستانی کوتاه از چهره ای ویژه؛ سپ مایر

Fussball.ir:

سپ مایر از عجیب ترین و البته بهترین دروازه بانان تاریخ است. همه فوتبال دوستان می دانند او عادات و رفتار های عجیبی داشت. حتی زمانی که بکن‌باوئر، بازیکن استثنایی هم‌باشگاهی او در دو بازی پی درپی، اشتباهاً دو گل وارد دروازه خودی کرد، مایر از مربی تیم خواسته بود که یکی از مدافعان تیم را مامور کنترل بکن‌باوئر کند تا او دوباره به تیم خودی گل نزند

13 فوریه 1971 بازی بایرن مونیخ و تیم رات وز اسن یکی از بازری های به یادماندنی از مایر بود.  طرفداران  تیم رات وز اسن بسیار متعصب و خطرناک بودند و این مسئله بارها به درگیری کشیده شده بود.
دقیقه ی 8 و طبق معمول مولر یک گل به ثمر رساند، 5 دقیقه بعد مولر گل دیگری زد و 4 دقیقه بعد هتریک خود را کامل کرد. این مسئله باعث خشم شدید طرفداران تیم مقابل شد.
به ناگاه بازی متوقف شد و داور به سمت مخالف یعنی دروازه بایرن دوید، سپ مایر دروازه بان بایرن یک تنه به درون تماشاگران خطرناک تیم مقابل زده بود و با چند نفر از تماشاگران درگیر بود. بکن بائر و تمام بازیکنان دیگر نیز وارد این درگیری شدند.
اما نکته ی عجیب اطراف دروازه ی بایرن بود جایی که بیش از30 یا 40 چاقوی تیز و خطرناک به سمت زمین پرتاب شده بود.
فرانتس روث بازیکن تنومند و بسیار قوی بایرن به هر شکل ممکن و به کمک پلیس مایر را از میان تماشاگران بیرون کشید و در نهایت بازی نیمه کاره رها شد.
این حادثه باعث محرومیت تیم اسن و تماشاگران آن ها شد.


کد:44529
نظرات
4
برای ارسال نظر ورود و یا ثبت نام نمایید.
مقاله
آخرین ارسال ها