402

لوکاس کلوسترمن یک فصل بزرگ را در پیش رو دارد

یک‌‌شنبه 25 تیر 1396، 09:13 ب.ظ ، 2 ماه و 9 روز 21 ساعت و 56 دقیقه قبل

یکی از آینده دار ترین مدافعان آلمان پس از 11 ماه مصدومیت به میادین بازگشت.

Fussball.ir:

مدافع لایپزیگ، لوکاس کلوسترمن، از بازگشت خود در برابر اس وی دسائو خوشحال است. پس از 45 دقیقه بازی کردن، مربی او، رالف هازن هوتل، در مورد او گفت:

من فکر می کنم او یک سال طولانی و بزرگ در پیش رو دارد.

لایپزیگی ها اولین بازی خودشان را در فصل جدید در مقابل تیم دسته ششمی دسائو برگزار کردند که در پایان با نتیجه ۷_۰ به سود آن ها به اتمام رسید. آن ها چهار بازی تدارکاتی دیگر نیز پیش رو دارند و بعد از آن باید در جام حذفی به مصاف تیم دورفمرکینگن و یک هفته بعد در اولین بازی خود به مصاف شالکه بروند.

هازن هوتل خط دفاع خود را در این بازی از راست به چپ با کلوسترمن، اوربان، اوپامیکانو و هالستنبرگ چیده بود‌. هالستنبرگ ۳۰ مسابقه را از ابتدا در فصل قبل برای لایپزیگ به میدان رفته بود، اوربان ۲۹ بازی؛ همچنین اوپامیکانو نیز جانشین ماروین کمپر شده که یکی از با تجربه های باشگاه با ۳۱ سال سن به شمار میرود. ولی کلوسترمن؟ در فصل گذشته فقط یک بازی در برابر بوروسیا دورتموند انجام داد، چند روز بعد رباط صلیبی پاره کرد و بعد از یازده ماه حالا به زمین برگشته است.

کلوسترمن یک سلاح بزرگ

اگر لوکاس کلوسترمن همان جوان با استعداد قبل از مصدومیتش باشد شاید سمت راست دفاع لایپزیگ را باید به نام او بزنیم.

او به عنوان بهترین بازیکن آلمان در بازی های المپیک در ریو سال گذشته انتخاب شد. او با مدال نقره آن مسابقات به تیمش برگشت و استراحتی نکرد و در همان بازی مقابل دورتموند در زمین حاضر شد. هازن هوتل هنوز فراموش نكرده كه در آن زمان بهترین دفاعش با پارگی رباط صلیبی از دست داد.  پس از بازی تدارکاتی در دسائو، مربی اتریشی گفت:

من با جدیت مراقب او هستم. او برای ما در سمت راست، گزینه های کاملا متفاوت با عمق گیری و سرعتش ارائه می دهد. قبل از آسیب دیدن او، یک سلاح بزرگ برای لایپزیگ بود.

در حال حاضر تنها مسئله این است که آیا او هنوز همان بازیکن تابستان گذشته است؟ 11 ماه طول درمانی او طول کشیده است. هازن هوتل گفت که این پارگی خیلی طولانی تر از حد معمول بود. ریسک برای او اصلا وجود ندارد. او در حال نیاز به تمرین، بازی، بازی و فقط بازی دارد . او یک سال بزرگ را پیش رو دارد.

او اولین بازی خود را انجام داد، پس از 45 دقیقه هازن هوتل ترکیب تمام تیم را تغییر داد. بنو اشمیتز به میدان رفت، که چند بار در فصل گذشته جایگزین کلوسترمن شده بود. همچنین برناردو، که خود را در فصل گذشته به عنوان یک مدافع قوی معرفی کرد، به به جای هالستنبرگ وارد زمین شد. کلوسترمن بعد از بازی از سلامت زانوی خود اطمینان کامل پیدا کرد.


کد:44525
نظرات
3
 • اگر فصل گذشته مصدوم نمیشد شانس این داشت که با عملکرد مناسب در کنفدراسیون ها حاضر باشه و با درخشش در این مسابقات و فصل بعدی که در پایان فصل جام جهانی هم برگزار میشود میشد بهش در دفاع گوشه در کنار یوناس هکتور اعتماد کرد.امیدوارم به مسیر سابق برگرده هر چه زودتر.
  یک‌‌شنبه 25 تیر 1396، 10:13 ب.ظ
 • حیف مصدوم شد. یکی از آینده دار ترین دفاع کنارهای آلمان.
  دوشنبه 26 تیر 1396، 12:04 ق.ظ
 • کلوسترمان میتونه یه دفاع به دفاع وسط های خوبمون اضافه کنه
  دوشنبه 26 تیر 1396، 01:08 ق.ظ
  • علی میرقاید   در پاسخ به فوسبال گات
   چرا وقتی تو پست دفاع کنار فوق العاده ست بره دفاع وسط؟
   دوشنبه 26 تیر 1396، 01:11 ق.ظ
  • علی میرقاید   در پاسخ به فوسبال گات
   یه چیز دیگه من باز مسدود شدم! 😂
   دوشنبه 26 تیر 1396، 01:13 ق.ظ
  • فوسبال گات   در پاسخ به علی میرقاید
   اه ، حواسم نبود بهت بگم که یا یه مدت بذار بگذره و بعد از یه مدت دوباره عضو شو و یا اینکه عکس و اسم پروفایلتو فعلاً عوض کن...چون مجدد مسدود میکنن...من اینقدر مسدود شدم که به اندازه کافی تجربه کسب کردم...
   دوشنبه 26 تیر 1396، 07:43 ق.ظ
  • فوسبال گات   در پاسخ به علی میرقاید
   استایلش و سرعتش و تکنیکش به دفاع کناری نمیخوره ... تو همه این فاکتور ها مناسب دفاع وسطه
   دوشنبه 26 تیر 1396، 07:44 ق.ظ
برای ارسال نظر ورود و یا ثبت نام نمایید.
مقاله
آخرین ارسال ها